Hea Aiasõber
 

Siit leiad mitmed haljastusteemalised teenused ja pinnasematerjalide valiku mida kasutame haljastuse täislahenduste pakkumisel. Lisaks on võimalik tellida neid teenuseid ja materjale eraldiseisvalt ning vajaduspõhiselt. Võta meiega ühendust telefoni teel või kirjuta oma soovist ja lepime kokku sobiva lahenduse.
 

Parimate soovidega

Koduhoovid OÜ

MINIEKSKAVAATOR

 

Kompaktne ja võimekas pinnasetööde masin, mida on võimalik rentida ka hinnapakkumise väliselt päevatöö kaupa.
Töövõimekuse järgi on saadaval ekskavaatorid töökaaluga 1500 kg - 7500 kg

Rahakulu: 30,00 €/h - 35,00 €/h

MINILAADUR

 

Kerge ja võimekas pinnasetööde masin, mida on võimalik rentida ka hinnapakkumise väliselt päevatöö kaupa.
Töövõimekuse järgi on saadaval Avant tüüpi laadurid seerias 500 ja 600

Rahakulu: 29,00 €/h

LAADUR-EKSKAVAATOR

Multifunktsionaalne pinnasetööde masin tugevama halajstustöö teostamiseks, mida on võimalik rentida ka hinnapakkumise väliselt päevatöö kaupa. Erinevad lisaseadmed vastavalt töö iseloomule.

Rahakulu: 38,00 €/h

VEOTEENUSED

Koostöös transpordiettevõtetega pakume soovi korral ka veoteenuse võimalust. Lisaks kogusepõhisele pinnasematerjali veole on võimalik tellida veoteenust tunnitööna. Pinnasematerjalide veomass koormas kuni 30 tonni.

Rahakulu: 35,00 €/h

HALJASTUSTÖÖLINE

 

Meie haljastustööline on kogenud erinevate haljastusega seotud abitööde ja põhitööde teostamisel. Lisaks omab vajalikke oskusi rasketehnika opereerimisel.

Rahakulu: 17,00 €/h

MURUVAIP


Valmismuru paigaldus sõltub ettevalmistustööde mahust ja planeeritava muruala mõõtmetest. Vajadusel planeerime täitepinnase tasandi, katame haljastusmullaga planeeritava ala ja paigaldame muruvaiba. 

Rahakulu: 5,50 €/m2

MURUALA


Standard muruala rajamine sisaldab haljastusmulda, planeerimistöid, murukülvi ja viimistlust. Täpse kuluarvestuse koostame ettevalmistustööde mahtu ja rajatava muruala mõõtmeid arvestades.

Rahakulu: 2,00 €/m2 - 3,50 €/m2

HALJASTUSMULD

 

Muruhaljastuse rajamiseks pakume sõelutud põllumulda koos transpordiga. Vastavalt vajadusele on võimalik valida huumusrikka ja liivase mullapinnase vahel. Rahakulu sõltub haljastatava hooviala asukohast ning mulla kogusest.

Rahakulu: 10,00 €/m3 - 15,00 €/m3

ISTUTUSTÖÖD


Teostame puude, põõsaste ja hekkide rajamistöid vastavalt projektile või hooviala kujundust arvestades. Lisaks komplektselt hekitaimede müük ja transport. Rahakulu sõltub taimede mõõtmetest ja kogusest. 

Rahakulu: 5,00 /tk - 50,00 €/tk

TÄITEPINNAS

 

Kvaliteetse aluspinna rajamiseks pakume sõelutud täitepinnast koos transpordiga. Vastavalt vajadusele on võimalik valida erineva koostise ja struktuuriga pinnasematerjale, kruus, liiv, sõelmed. Rahakulu kujuneb vastavalt mahule.

Rahakulu: 3,00 €/m3 - 9,00 €/m3

KILLUSTIK

 

Kandepindade rajamiseks, taldmike ehitamiseks ja teede rajamiseks on võimalik meilt tellida erineva fraktsiooniga killustikku. Rahakulu kujuneb vastavalt mahule ning objektipõhise pakkumuse alusel.

 

Rahakulu: 3,00 €/tonn - 13,00 €/tonn

LADUSTAMINE

 

Pinnasetööde käigus tekkinud materjalijäägid ladustame soovi korral pinnase ladustusplatsidele, mis asuvad meie tegevuspiirkonnas. Vastu võtame erinevat täitepinnast, mullamaterjale, kivimaterjale ja puitu kokkuleppel.

 

Rahakulu: 1,00 €/tonn - 9,00 €/tonn

LIIV

 

Täitetööde teostamiseks, liivakastide täitmiseks ja ehituseks on võimalik meilt tellida erineva koostisega liivamaterjale. Rahakulu kujuneb vastavalt mahule ning objektipõhise pakkumuse alusel.

 

Rahakulu: 3,50 €/tonn - 9,00 €/tonn